Najpopularniejsze przepisy na 3 urodziny :)

Ptasie mleczko

W listopadzie 2016 r. miną 3 lata od kiedy zaczęłam zamieszczać przepisy na stronie Bullio. Z tej okazji postanowiłam w końcu nieco dogłębniej przyjrzeć się statystykom bloga 🙂

Strona przynosi mi dużo radości. Bardzo lubię dzielić się z innymi swoimi ulubionymi przepisami. Miło mi że coraz więcej osób odwiedza bullio.pl. Cieszę się z każdego nowego obserwatora.

Zachęcam również do polubienia fanpage’a Bullio. Byłoby mi bardzo miło gdyby na trzecie urodziny strony, udało mi się zdobyć 3000 polubień 🙂

Z moich podsumowań wynika, że zdecydowanie częściej szukacie przepisów na „coś słodkiego”.  Trzy pierwsze miejsca to ciasta i placki. Pierwszy przepis na danie obiadowe pojawia się dopiero na szóstym miejscu. Jest to przepis na calzone.

Calzone 2

Na 3 urodziny postaram się więc przygotować jakieś pyszne ciasto. Pomysł już nawet mam.

Na razie prezentuję Wam ranking najpopularniejszych, jak do tej pory, przepisów i zapraszam do gotowania i pieczenia 🙂

I miejsce – Kruche ciasto z lekką budyniową pianką

Nie wiem dlaczego ten przepis cieszy się największą popularnością. Będę wdzięczna za komentarze na ten temat 😉 Ciasto jest pyszne, ale niestety zdjęcie jest dość nieudane. Postaram się je poprawić przy kolejnym sezonie na maliny.

1

II miejsce – Ptasie mleczko

Bardzo cieszy mnie tak wysoka pozycja ptasiego mleczka, bo to drugie w kolejności (tuż za szarlotką) z moich ulubionych ciast z dzieciństwa. Przygotowywane od kilkudziesięciu lat przez moją mamę 🙂 Zdjęcie ciasta znajduje się na górze strony.

III miejsce – Placki z kaszy manny

Popularność tego przepisu opiera się chyba na jego prostocie. Placki robi się błyskawicznie. Są smaczne, mają idealną konsystencję i podobno są przysmakiem wśród dzieci.

Placki z kaszy manny 2

2 komentarze

  1. Katalog Smaków

    U nas te 3 przepisy to też prawdziwe hity 😉

Dodaj komentarz